Oświadczenie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Spółka informuje, iż: wprowadza do stosowania „POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH” w Fabryce Drutu Gliwice S.A. , która jest dostępna na naszej stronie www.fdg.pl w zakładce Firma-o nas.

  1. Administratorem danych osobowych jest Fabryka Drutu Gliwice S.A z siedzibą
    w Gliwicach, ul. Dubois 45 C, 44 – 100 Gliwice (Spółka ).
  2. Inspektorem ochrony danych w Spółki jest Pan Tomasz Włoczyk , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją obowiązków ustawowych i
     umownych - dot. stosunku pracy na podstawie Art. 6 ust. 1 lit b), c), f) oraz realizacji celów
     gospodarczych Spółki na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a), b), c), f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie
     danych.

4. Odbiorcą danych osobowych będzie Spółka.

Granit Strzegom S.A. laureat DCG

W dniu 07.10.2015 r. Wiceprezes Zarządu  Tomasz Wójcik na uroczystej gali odebrał certyfikat DCG nadany Firmie Granit Strzegom S.A. przez Kapitułę Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego pod przewodnictwem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Solidna Firma 2014

W dniu 13.02.2015 roku Fabryka Drutu Gliwice S.A. po raz kolejny została laureatem konkursu Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma tym samym otrzymała Złoty Certyfikat "Solidna Firma 2014".

granitinprodpokwandw